Peržiūrėti ir užsakyti mokyklos uniformą galite čia:

Kaip užsakyti mokyklos uniformą?

Norint uniformas gauti iki mokslo metų pradžios labai rekomenduojame jas užsisakyti iki birželio 30 d.

Jeigu pageidaujate gaminio korekcijų, ar planuojate užsukti pasimatuoti, kviečiame užsiregistruoti iš anksto.

Uniformų komplektai mergaitėms:

Galite rinktis balti ar dryžuoti polo marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su mokyklos logotipu. Megztukas su mokyklos logotipu. Pilkos spalvos sijonėlis ar kelnės.

Sportui – juodas sportinis kostiumėlis.

Uniformų komplektai berniukams:

Galite rinktis balti ar dryžuoti polo marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis su mokyklos logotipu. Megztukas su mokyklos logotipu. Pilkos kelnytės.

Sportui – juodas sportinis kostiumėlis.

Uniformos užsakymo eiga:

1. Keliauti į https://unicornuniform.lt/7-intelektai-mokykla
  2. Puslapyje išsirinkti sau aktualų drabužį.
  3. Atsidarius pasirinkto drabužio langui, išsirinkti pageidaujamą dydį ir spausti „Į krepšelį”.
  4. Suformavus krepšelį, užeiti ant savo krepšelio dešiniajame svetainės kampe ir spausti „Atsiskaitymas”.
  5. Atsiskaitymo nustatymuose suvesti visus reikalingus duomenis.
  6. Prekes pristatome per Omniva paštomatus. Taip pat prekes galima atsiimti vietoje.
  7. Pateikę ir apmokėję užsakymą – gausite patvirtinimą, kad užsakymas priimtas/vykdomas.
  8. Kai užsakymas bus paruoštas siuntimui – gausite patvirtinimą į nurodytą elektroninį paštą, kad siunta perduota kurjeriams.

Individualus maistas moksleiviams

Maisto pasirinkimas vaikams
Vaikai bus aprūpinami maistu iš www.rojausobuoliai.lt. Tiekiamas maistas atitinka aukštus maisto kokybės ir įvairumo standartus. Siekdami užtikrinti visų vaikų sveikatą ir skirtingus mitybos poreikius, suteiksime galimybę sudaryti individualizuotus meniu alergiškiems vaikams bei pasirinkti atskirą vegetarišką maistą. Mūsų meniu bus subalansuotas ir įvairus, apimantis įvairias patiekalų kategorijas, tokias kaip blyneliai, mėsos ir žuvies produktai, vaisiai, daržovės, naminė duona ir desertai, kad kiekvienas vaikas galėtų mėgautis pilnaverte mityba ir skaniais valgiais. Mes atidžiai rūpinsimės maisto kokybe, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaikai bus maitinami sveiku ir skaniu maistu, kuris prisidės prie jų sveikatos ir gerovės.

Vaikams reikia įvairių maistinių medžiagų, kurias jie gauna per subalansuotą mitybą, įskaitant vaisius, daržoves, grūdus, baltymų šaltinius ir kitus produktus. Visą tai padeda užtikrinti jų sveiką augimą ir vystymąsi.