Mokyklos statybos darbai – link pabaigos

Mokyklos išorė
Išreiškiame džiaugsmą pranešdami, kad naujai atidaromos pradinės mokyklos statybos sparčiai artėja prie pabaigos! Jaučiame širdyje besitęsiantį susijaudinimą, stebėdami, kaip šis nuostabus projektas įgyvendinamas žingsnis po žingsnio. Norime pasidalinti su jumis naujienomis apie mokyklos erdves, kurios bus skirtos mūsų talentingiems vaikams. Pirmąjame aukšte jūsų vaikai ras įkvepiančią sporto ir šokių salę, kur jie galės išreikšti savo judesių ritmą ir aistros ugnį. Ten taip pat turėsime ypatingą švenčių salę, kurioje švęsime ypatingas akimirkas ir suteiksime galimybę vaikams švytėti. Be to, mūsų valgykla sukurs skanų ir sveiką maisto pasirinkimą, kuris suteiks vaikams energijos ir sveikos mitybos pagrindą. Taip pat turėsime patogią rūbinę, WC erdves ir mokytojų kambarį, kur mokytojai galės bendrauti ir kartu planuoti įdomius mokymo procesus. Antrajame aukšte jūsų vaikai ras šviesias ir jaukias klases, kur jie gaus galimybę mokytis, įkvėpti šviesos. Ten taip pat numatomos WC erdvės, kad būtų patogu ir prieinama mažiesiems mokinukams. O kai norės ilsėtis ir pasisemti naujų jėgų, jie galės atsipalaiduoti vaikų poilsio zonoje, kur jų lauks patrauklios žaislų ir knygų kolekcijos. Mes esame labai laimingi ir įkvėpti, matydami, kaip šis nuostabus mokyklos projektas išsipildo tiesiog mūsų akyse. Statybos darbai artėja į pabaigą, ir mes net negalime sulaukti akimirkos, kai atidarysime mokyklos duris ir pasitiksime visus jus, talentingus vaikus, mūsų naujose erdvėse. Sekite mūsų puslapį ir būkite laiku informuoti apie artėjančius įvykius ir įrašus apie mokyklos atidarymą. Tai bus vieta, kurioje jūsų vaikas atras savo talentą ir kartu su mumis pajus įvairių pažinimo džiaugsmų!