7 intelektų pradinės mokyklos mokytojai:

Mokytoja Aida

Aida

Mokytoja

Mokytoja Eglė

Eglė

Mokytoja

Mokytojas Vakaris

Vakaris

Anglų kalbos mokytojas

Vilma

Mokytoja Aušrinė

Aušrinė

Muzikos mokytoja

Informacija pildoma…
Suprantame, kad bene svarbiausia sėkmingos mokyklos dalis yra mokytojai. Todėl mūsų privačioje mokykloje dirba tik kvalifikuoti, tinkamą išsilavinimą, patirtį turintys mokytojai, kurie siekia aukščiausios kokybės mokslo.

Kiekvienas mūsų mokytojas yra pasirengęs pasiūlyti savo unikalų žinių ir įgūdžių rinkinį, kuris praturtins mokymo procesą. Mokytojai ne tik turi atitinkamą kvalifikaciją, bet taip pat nuolat tobulėja savo srityje, dalyvauja mokymuose ar praktinėje veikloje. Tai užtikrina kokybišką mokslą 7 inetelektų pradinėje mokykloje.

Mūsų vertybės – tai nuoširdus darbas su vaikais. Mokytojai ne tik dėsto akademinę mokslo dalį, bet ir skatina emocinį, socialinį bei kūrybinį vaikų augimą. O taip pat sukuria palankią ir saugią mokymo aplinką, kuri skatina mokinių pasitikėjimą, saviraišką ir gebėjimą realizuoti savo talentus. Mokytojai atidžiai stebi ir supranta kiekvieno mokinio individualius poreikius ir savybes.

Mokyklos mokytojai įsipareigoja kurti motyvuojančią, įtraukiančią ir skatinančią tobulėti mokymo aplinką, kurioje mokiniai gali išsiskleisti visais aspektais.